Karmstolar gripsholmstyp

558081

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gripsholmstyp, ek, blommig klädsel, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Karmstolar gripsholmstyp

Budhistorik (5 bud)
4152659
1 300
4151915
4151537
4146897
4143157

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.