Anders Pehrson ''Bumblin'' taklampa

558071

ANDERS PEHRSON, "Bumling" taklampa, 1900-talets slut, Ateljé Lyktan, mässing, diameter 35 cm

Några mindre skador till kanten, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Budhistorik (9 bud)
4154927
900
4152172
850
4144318
4151048
750
4144318
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.