Bord med klaffar 1800-tal

558070

BORD, med klaffar, 1800-tal, fanérat i mahogny, låda i sargen, beslag i mässing, höjd ca 71, 104x49, total längd 142 cm

Skivan med fläckar och skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Bord med klaffar 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
4152938
600
4152328
550
4149779
500
4149247
450
4149047

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.