Anders Pehrson ''Bumling'' golvlampa

558068

ANDERS PEHRSON, "Bumling" golvlampa, 1900-talets slut, Ateljé Lyktan, gulmetall, raster i vit plast, höjd ca 135 cm

Bruksslitage, mindre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Budhistorik (22 bud)
4154994
1 900
4154999
1 800
4154994
1 700
4154990
1 600
4154982

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.