Oidentifierad konstnär oljemålninhg

558066

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, Tångsamlare i Bretagne, olja på duk, otydligt signerad, ca 50x70 cm

Något gulnad,5 och 3

Konst, Äldre måleri

Fack 24

Budhistorik (8 bud)
4153286
4152052
4150264
4146426
950
4146425
450

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.