Anders Pehrson ''Bumling'' bordslampa

558064

ANDERS PEHRSON, "Bumling" bordslampa, 1900-talets slut, Ateljé Lyktan, gulmetall, höjd 62 cm

Bruksslitage, mindre märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Rum 14

Budhistorik (25 bud)
4153208
3 600
4153198
3 400
4153194
3 200
4153192
4153164
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.