GAB vas i brons, 1920/30-tal

558062

VAS, grönpatinerad brons, 1920/30-tal, GAB, modellnr 39, höjd ca 19 cm

smärre repor, buckla på fotring

Metall

Makadamgatan 11, Helsingborg

GAB vas i brons, 1920/30-tal

Budhistorik (16 bud)
4159485
4158959
4159482
4158959
900
4159478
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.