Hilding Linnqvist blyertsteckning

558061

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Nakenstudie' i Chinon', monogramsignerad HL, blyerts på papper, bildmått ca 44,5x31 cm
Proveniens: Inköpt på Svensk-Franska konstgalleriet(auktnr 1488) 1960-tal

Ej examinerad ur ram

Fack 45

Budhistorik (4 bud)

4153187
4152977
750
4150260
600
4149552

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.