Ljusstakar silver

558056

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, C.G. Hallbergs Guldsmeds AB, Stockholm, 1907, koniskt skaft på kvadratisk fotplatta, monogram E.P, höjd ca 18 cm, totalvikt ca 405 g

Smärre slitage, enstaka små repor

Silver, Silverljusstakar

Monter 12

Ljusstakar silver

Budhistorik (14 bud)
4154915
4 200
4154916
4154915
3 800
4154913
3 600
4154913
3 200

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.