Stina Sunesson gouache

558055

STINA SUNESSON (1925-1998): "Kopparkrukan", signerad och daterad Stina Sunesson 1963, gouache, ca 56x47 cm

Fack 45

Stina Sunesson gouache

Budhistorik (5 bud)
4152390
4152388
1 300
4150270
4144090
650
4144089

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.