Golvlampa 1930/40-tal

558052

GOLVLAMPA, 1940-tal, trearmad, svartlackerad fot samt mässing, höjd ca 135 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa 1930/40-tal

Budhistorik (4 bud)

4149385
450
4143547
4143547
4143516

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.