Spegel

558049

SPEGEL, art deco, 1920/30-tal, stomme i trä med konstmassa, del med dekor av blommor och fåglar, försilvrad och bemålad, höjd 72x60 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Slitage

Speglar

Rum 8

Spegel

Budhistorik (24 bud)
4164145
9 400
4164149
9 200
4164145
9 000
4164141
8 800
4164143
8 800

Slutpris SEK:
9 400
918 EUR, 1 074 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.