Oidentifierad konstnär oljemålning

558043

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Rafaels Sixtinska Madonna, otydligt signerad samt daterad 1915,, olja på duk ca 99x68

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (20 bud)
4163812
3 200
4163802
4163802
2 400
4163311
4163311

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.