Pernillafåtölj med fotpall

558041

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj med fotpall, Dux, stomme i bok, klädsel i brunt skinn, brännmärkt, sitthöjd ca 38 cm

Brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Pernillafåtölj med fotpall

Budhistorik (6 bud)
4142386
4 800
4142540
4 600
4142386
4 400
4142523
4 200
4142386

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.