Bruno Mathsson Milton-stolar

558039

BRUNO MATHSSON, "Milton", (6) karmstolar, 19/2000-tal, Bruno Mathsson International, formgivna 1975, ljus skinnklädsel, stomme i förkromat stålrör, snurrfot, sitthöjd ca 46 cm

Ringa bruksslitage, enstaka fläckar och märken, i övrigt gott skick

Möbler, Stolar, Design

Hylla 1

Bruno Mathsson Milton-stolar

Budhistorik (13 bud)
4149951
18 000
4148774
17 500
4142332
17 000
4148773
16 500
4142332
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 759 EUR, 2 057 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.