Ulf Johansson skål

558036

ULF JOHANSSON, skålfat, Graal, Sjöhyttan, dekor av blad i rosa och blålila, signerad Sjöhyttan Ulf Johansson, höjd 6,5, diameter 33 cm, obetydliga repor

Obetydliga repor

Glas, Konstglas

Ulf Johansson skål

Budhistorik (3 bud)

4150114
4150109
600
4149756

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.