Fotogenlampa av mässing och glas

558035

FOTOGENLAMPA, omkring 1900, av mässing och glas, höjd inklusive brännrör ca 52 cm

Enstaka små bucklor samt slitage på foten, smuts

Belysning, Bordslampor

Monter 14

Budhistorik (18 bud)
4152566
4152572
4152566
4152567
4152566
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.