Erik och Ingrid Triller vas sommar

558034

ERICH och Ingrid TRILLER, vas, stengods, Tobo 1950-60-tal, gul glasyr, signerad Triller Tobo, höjd 16 cm

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat

Budhistorik (19 bud)
4152333
4152893
1 400
4152333
1 300
4152892
4152333

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.