Fåtölj

558031

FÅTÖLJ, 1940/50-tal, stoppad och med textil klädsel, svängda ben, sitthöjd ca 45, bredd 87 och djup 90 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj

Budhistorik (1 bud)

4146819
2018-07-06 08:12:14

2018-07-10 kl 20:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.