H Classens oljemålning

558027

H CLASSENS, marint motiv, 1800-talets slut, signerad, påskrift på baksidan, olja på duk, ca 49x74 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Konst, Äldre måleri

Rum 6

H Classens oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4163215
2 400
4163048
4161736
4153721

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.