Figurer i landskap oljemålningar

558026

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) efter Boucher: (2) Figurer i landskap, osignerade, olja på pannå, vardera ca 34x34 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (6 bud)
4152045
4152039
700
4152017
500
4152012
4142969

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.