Camillo Innocenti oljemålning

558025

CAMILLO INNOCENTI (Italien 1871-1961): Figurscen, signerad Innocenti, olja på pannå, ca 21x16 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Camillo Innocenti oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4152854
500
4145211
450
4142752

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.