Gnistskydd

558024

GNISTSKYDD, del av, empirestil, 1800/1900-tal, delvis förgylld brons samt stång i målat järn, höjd ca 23, längd 78 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Diverse

Gnistskydd

Budhistorik (28 bud)
4164283
3 400
4163590
3 200
4164087
4163590
2 600
4164085
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.