Golvlampor

558023

GOLVLAMPOR, 2 dlr, 1 par, 1900-talets första hälft, foten med dekor av människoansikten, textila skärmar, patinerad brons, höjd ca 170 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Ena något lös i dragstången, smärre slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampor

Budhistorik (9 bud)
4162405
950
4162404
900
4162403
850
4162402
4162401
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.