Halvor Gunheim Torstensen oljemålning

558021

HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN (1909-1977), Hästar på fjället, signerad Gunheim, olja på duk, ca 54 x 65 cm

Fack 46

Budhistorik (11 bud)
4153158
4144806
750
4153156
700
4144806
650
4153155
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.