Gucci handväska

558018

GUCCI handväska, monogramcanvas med vita skinndetaljer. Beslag i gulmetall. Invändigt en ficka med dragkedja. Märkt GUCCI made in Italy, numrerad. Ca 26x34 cm.

Slitage.

Fashion

Södra kajen 14, Helsingfors

Gucci handväska

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
4166853
70
4168653
65
4166853
60
4166665
55
4165123
50

Slutpris EUR:
70
716 SEK, 82 USD
Utropspris EUR:
150