Firma Svenskt Tenn bricka

558013

NILS FOUGSTEDT, troligen, bricka, Firma Svenskt Tenn, Stockhom 1927, tenn, graverad dekor, stämplad med änglamärket, diameter ca 25 cm

Bucklig kant, slitage

Diverse

Monter 29

Firma Svenskt Tenn bricka

Budhistorik (3 bud)

4149617
4142718
550
4142339

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.