PH5 design Louis Poulsen

557999

POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i polykromt lackerad metall, diameter ca 50 cm
Skador: Framstår med smärre färgbortfall, något skev kant, SAV garanterar ej funktionen

Brukssslitage färgbortfall, något skev

Belysning, Taklampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

PH5 design Louis Poulsen

Budhistorik (12 bud)
4152609
850
4153428
4152609
750
4153427
700
4152609
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.