Spegel med konolbord

557997

SPEGEL, KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, spegeln gustaviansk stil bordet i rokokostil, spegeln bronserad krönet med medaljong, fleuroner samt rosett, understycke med lagerblad, fasettslipat glas, konsolbordet i bronserat trä med marmorskiva, spegelns höjd ca 100 cm, konsolbordets höjd ca 78 cm

Enstaka skador förekommer på spegeln

Speglar, Möbler, Soffbord, sidobord

Hylla 2

Spegel med konolbord

Budhistorik (7 bud)
4153152
1 600
4152317
4152037
4151068
450
4148525

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.