Taklampa i mässing

557995

TAKARMATUR, 1900-talets mitt, stomme i mässing, kupa i blåst glas, höjd ca 54 cm, skärmens diameter ca 50 cm

Åldersrelaterat slitage, ej funktion

Belysning, Taklampor

Hylla 3

Taklampa i mässing

Budhistorik (20 bud)
4152525
4152501
1 400
4152338
1 300
4151459
4143895

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.