Sidobord i metall

557991

METALLBORD, patinerad metall, skiva i trä och glas, höjd ca 68 cm, bredd ca 126 cm, djup ca 46 cm

Glasskiva ett nagg, bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Drottninggatan 36, Malmö

Sidobord i metall

Budhistorik (11 bud)
4153085
4153150
750
4153085
700
4152986
650
4152728
600

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.