Joachim Granit Blandteknik

557988

JOACHIM GRANIT (född 1960): blandteknik, signerad och daterad Joakim Granit 1997 a tergo, ca 50x40 cm

ej examinerad ur ram

Makadamgatan 11, Helsingborg

Joachim Granit Blandteknik

Budhistorik (2 bud)

4154139
4154138
900

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.