Peter Nyborg

557983

PETER NYBORG (Danmark, född 1938): "Blue arran rivers", komposition, signerad a tergo, daterad 2016, alkydfärg på duk, ca 80x59 cm

Rum 5

Peter Nyborg

Budhistorik (12 bud)
4153300
4153075
750
4153299
750
4153075
700
4153296
650

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.