IB KOFOD LARSEN, OPE soffa

557966

IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 2-sits, 1960-tal, med skinnklädsel samt ben i teak, sitthöjd ca 42, längd ca 149 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 5

IB KOFOD LARSEN, OPE soffa

Budhistorik (3 bud)

4146740
4146739
4146738

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.