IB KOFOD LARSEN, OPE soffa

557965

IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 3-sits, 1960-tal, med skinnklädsel samt ben i teak, sitthöjd ca 42, längd ca 189 cm

Brukslitage

Möbler, Soffor

Rum 12

IB KOFOD LARSEN, OPE soffa

Budhistorik (11 bud)
4152716
4 400
4152602
4 200
4152715
4 200
4152602
3 800
4148023
3 600

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.