Hermès damarmbandsur Heure H stål 2000-tal

557961

HERMÈS, damarmbandsur, Heure H, stål, 2000-tal, quartz, safiglas, refnr: HH1.210, serienr: 2492906, storlek 21x21 mm, originalarmband i läder, originalsölja, box, originalceritfikat samt manual medföljer
Skador: Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen.

Fashion, Klockor/Ur

Monter 29

Budhistorik (14 bud)
4152765
11 500
4152764
11 000
4152763
10 500
4152761
10 000
4152759
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
11 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.