Ivan Jordell oljemålning

557960

IVAN JORDELL (1901-1965): Kvinnoporträtt, signerad Jordell, olja på papp, ca 27,5x18,5 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ivan Jordell oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4143887
4146183
4143887

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.