Oidentifierad konstnär 1800-tal England

557953

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Landskapsmotiv med kor i solnedgång, olja på duk, auktionsetikett från Jones & W & F.C. Bonham daterad 7 dec 1872, 56x77 cm

Duklagning, smärre repor, färgbortfall samt krackleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
4153090
4153086
4153083
900
4153082
700
4153063
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.