Skänk 1800-tal

557945

SKÄNK, 1800-talets slut, bemålad, dörrluckor med räfflad dekor med bakomvarande inredning av lådor, höjd ca 85, 71,5x46 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skänk 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4148147
4147648
4144994
750
4143391

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.