Ulrica Hydman-Vallien etsning

557941

ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018), figurkomposition, signerad Ulrica HV, numrerad 100/100, carborundum, färgetsning, bladmått 81x102 cm

Rum 3

Ulrica Hydman-Vallien etsning

Budhistorik (11 bud)
4153387
2 600
4153367
2 400
4153383
2 400
4153367
4152591

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.