Ulrica Hydman-Vallien etsning

557940

ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018), figurkomposition, signerad Ulrica HV, numrerad 100/100, carborundum, färgetsning, bladmått 81x102 cm

Rum 5

Ulrica Hydman-Vallien etsning

Budhistorik (17 bud)
4153195
4152772
4153177
1 900
4152772
1 800
4152713
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.