Färglitografi med Stockholmsmotiv

557938

BRUNO KARLSSON (född 1927), Vy från Skinnarviksberget mot Kungsholmen, signerad och daterad 1989 samt numrerad 338/350, färglitografi med bildstorlek ca 35x50 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

4152791
2018-07-10 14:44:20

2018-07-10 kl 21:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.