Akvarell av Erik Langemark

557937

ERIK LANGEMARK (1915-1997), Båthamn, signerad och daterad aug 1966, akvarell med täckvitt, ca 48x59 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 35

Akvarell av Erik Langemark

Budhistorik (10 bud)
4153133
6 400
4153059
6 200
4153131
6 200
4153059
3 400
4152043
3 200

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.