Golvlampor uplight

557934

GOLVLAMPOR, 1 par, samtida, uplight, vit glaskupa på forkromad metall stomme, höjd ca 181 cm

Bruksslitage, märken, fläckar, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampor uplight

Budhistorik (5 bud)
4151465
500
4151245
450
4150744
4150534
4141882

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.