Karmstolar+stolar möjligen Carl Malmsten

557931

KARMSTOLAR, STOLAR, 2+2, möjligen Carl Malmsten, 1920-tal, klädsel i tagel, sitthöjd ca 48 cm

Åldersrelaterat slitage, 1 stol med svajig rygg (limmad)

Möbler, Stolar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (5 bud)
4160596
4160595
1 600
4158987
4152288
4151188

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.