Skåp Kina 1900-tal

557928

SKÅP, Kina, 1900-talets andra hälft, bemålat svart, bredd ca 105, djup ca 54, höjd ca 175,5

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skåp Kina 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

4157121
1 400
4151977
1 300
4151976
950
4151235
450

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.