Färglitografi Nisse Zetterberg

557925

NISSE ZETTERBERG (1910-1986), "Bortom skogen skjuter rymd rygg", signerad och daterad 1969, EA-upplaga, med dedikation, färglitografi med bildstorlek ca 36x34 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 12

Budhistorik (1 bud)

4152774
2018-07-10 14:31:13

2018-07-10 kl 16:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.