Eugen Kask akvarell

557920

EUGEN KASK (1918-1998), utan titel, signerad E KASK, akvarell på papper, ca 51x71 cm

Ej glasad, möjligen gulnad

Rum 5

Eugen Kask akvarell

Budhistorik (1 bud)

4151416
2018-07-09 13:35:04
650

2018-07-10 kl 20:21
Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.