Färglitografi Albin Amelin

557916

ALBIN AMELIN (1902-1975), Fors med flyttimmer, signerad, daterad 1957 och numrerad 255/360, färglitografi ca 50x70 cm

Gulnad

Rum 6

Färglitografi Albin Amelin
Budhistorik (1 bud)

4147538
2018-07-06 17:23:17

2018-07-09 kl 20:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.