Carl Johan Forsberg akvarell

557915

CARL JOHAN FORSBERG (1868-1938), Båtar på hav i solnedgång, signerad och daterad XXXII (1932), akvarell ca 48x63 cm

Reva i högra nedre hörnet

Fack 34

Carl Johan Forsberg akvarell

Budhistorik (4 bud)

4152778
4152777
4151418
4151417

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.